Informacyjnie ze świata > Moda > Gildan – do kogo trafia ze swoimi produktami?

Gildan – do kogo trafia ze swoimi produktami?

31.01.2023

Gildan – do kogo trafia ze swoimi produktami?

Marka Gildan jest działającą od 1984 roku firmą, która produkuje ubrania basicowe. Jej historyczne korzenie sięgają o wiele dalej – najważniejsze jest jednak tu i teraz! Gildan – bluza i akcesoria od nich z pewnością gości w naszych szafach. Czasami nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy! Na metkach jakich produktów tekstylnych można znaleźć logo tej marki? Sprawdź!

Marka Gildan – nadruki to nie tutaj, czyli co to jest odzież basicowa?

Ubrania produkowane przez tę firmę to nic innego jak gładkie, pozbawione ozdób fasony w jednolitych kolorach. Odzież basicowa jest właśnie ,,bazą” – powinna znaleźć się w każdej garderobie. Prosty T-shirt w konkretnym kolorze bez jakichkolwiek nadruków to podstawa większości stylizacji z wzorzystymi spodniami. Mając w szafie ubrania typu basic nie grozi nam wyglądanie jak choinka w domu pełnym kreatywnych dzieciaków! Można więc śmiało powiedzieć, że asortyment Gildan trafi do każdego konsumenta.

Odzież basicowa to nie tylko gładkie Gildan koszulki. Bluzy wkładane przez głowę, modele na zamek, bezrękawniki, najprostsze dresowe spodnie, softshellowe kurtki – to wszystko i więcej znajdziemy u dystrybutorów Gildan.

Basic ma być bazą uniwersalną, niezależnie od aury na dworze. Warto mieć komplet cieplejszej i lżejszej odzieży tego rodzaju, bo nawet kobiecie preferującej wyłącznie sukienki przyda się pod względem praktycznym. Kto nie potrzebuje codziennej, ciepłej bluzy w listopadzie czy grudniu?

Gildan – koszulki na miarę każdego biznesu

Odzież basicowa jest pozbawiona jakichkolwiek nadruków. Oznacza to tyle, że idealnie się pod nie nadaje! Nowoczesne techniki nanoszenia wzorów na tekstylia pozwalają każdemu stworzyć indywidualny projekt koszulki, bluzy polarowej i nie tylko. Można go zrealizować np. na https://www.printsc.pl/.

Gildan koszulki są stale wybierane przez biznesmenów chcących zapewnić pracownikom uniformy z logo i nazwą firmy. Odzież tej marki tworzona jest z tkanin najwyższej jakości, czym zaskarbiła sobie popularność wśród wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na komforcie pracowników.

Jest to również gwarancja, że nadruk z logo firmy będzie wyglądał doskonale i nieprędko nadgryzie go ząb czasu. Niezależnie od metody nanoszenia wzoru – sitodruku, sublimacji, haftu komputerowego i jeszcze innych – na materiale marnej jakości będzie on prezentował się równie marnie.

Odzież Gildan nie tylko wygląda niezwykle estetycznie w swej prostocie, ale wiernie służy przez lata. Jako że producent dba o ogromną szerokość palety kolorystycznej i detali poszczególnych fasonów, jest możliwe doskonałe dopasowanie pracowniczych uniformów do wizerunku marki i jej barw. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad decyzją o zamówieniu ubrań z nadrukiem, przeczytaj o atutach znakowanych bluz: https://lubin.miasta.pl/bluzy-na-zamowienie-6-powodow-zeby-sprawic-je-pracownikom.

gildan produkuje m.in. koszulki
Basicowa koszulka Gildan, źródło zdjęcia: strona sklepu Printsc

Odzież Gildan w branży gastronomicznej, handlowej i eventowej

W jakich biznesach konkretnie sprawdzi się odzież Gildan? Jako że to marka, która stawia na materiały najwyższej jakości, z jej produktów chętnie korzystają firmy, których pracownicy muszą dobrze się prezentować.

Z tego powodu ubrania Gildan często trafiają do branży gastronomicznej. W wielu barach czy kawiarniach koszulki z nadrukami, które widzimy u kelnerek i barmanów, to właśnie odzież sygnowana tą marką. Z jednej strony dobrze się prezentują, z drugiej są wygodne. Materiały dobrej jakości to bowiem gwarancja odpowiedniej oddychalności i braku podrażnień na skórze.

Z podobnego założenia wychodzą właściciele placówek handlowych. Koszulki oraz polary z nadrukiem stały się wyróżnikiem popularnych sieci dyskontów, a także małych marketów. Często nie zdajemy sobie sprawy, że ubrania, które zakładają obsługujące nas ekspedientki i sprzedawcy, to właśnie produkty Gildan. Basicową odzież można spotkać niemal na każdym kroku.

Dotyczy to również sektora związanego z różnego rodzaju eventami. Koszulki polo, bluzy czy czapki Gildan to bowiem idealna odzież pod nadruki związane z targami firmowymi, imprezami organizowanymi przez przedsiębiorstwa czy festynami. Z jednej strony, produkty Gildan zakłada wówczas obsługa imprezy czy firmowego stanowiska. Z drugiej ubrania z nadrukami służą wówczas jako odzież reklamowa, rozdawana wśród uczestników eventu. By zapewnić sobie takie ubrania z nadrukiem, warto zajrzeć na https://www.printsc.pl/category/bluzy.

gildan produkuje także bluzy
Bluza męska Gildan, źródło zdjęcia: strona sklepu Printsc

Gildan – odzież sportowa 

Dzięki możliwościom jakie stwarzają ubrania basicowe w kwestii nadruków, Gildan zyskał popularność także wśród sportowców i producentów odzieży sportowej. Marka zaliczyła współpracę między innymi z New Balance! 

Nadruki na ubraniach to standard w klubach sportowych, potrzebujących wyrazistej wizualnej identyfikacji. Basicowe T-shirty z naniesionym numerem i nazwiskiem zawodnika widzimy przecież na okoliczność każdego sportowego starcia. 

Jeśli chodzi o ubrania sportowe, nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jak istotna jest jakość materiałów. Zarówno bawełna używana do produkcji, jak i syntetyczne włókna poprawiające właściwości odzieży muszą być najwyższej klasy. Tylko ona gwarantuje komfort treningu, rozumiany jako świetna cyrkulacja powietrza, odprowadzanie wilgoci i pełna przyjazność dla skóry – otarcia nie wchodzą w grę!

Marka Gildan trafi ze swoim szerokim asortymentem do każdego. Potrzebujemy prostej odzieży pozbawionej ozdobników – tak naprawdę to ona pozwala nam najlepiej zaszaleć ze stylizacją. Nadruki na ubraniach mają swoje stałe miejsce w praktyce marketingowej, a także identyfikacji wizualnej klubów sportowych. Gdy chodzi o odzież pod spersonalizowane wzornictwo, marka Gildan ze swoimi wysokiej jakości ubraniami spełnia nawet najbardziej wybujałe standardy!

koszulka gildan bez rękawów
Koszulka Gildan typu tank, źródło zdjęcia: strona sklepu Printsc

Gdzie można kupić ubrania marki Gildan?

Gildan to marka wywodząca się z Kanady. W latach 80. zaczęła ekspansję za granicę. Najpierw umocniła swoją pozycję w Stanach Zjednoczonych, potem otworzyła fabryki na północnoamerykańskich wyspach. U progu XXI wieku firma wkroczyła również na rynek europejski.

Dziś można ją uznać za światowego potentata. Ma również fabryki między innymi w Azji. Można więc śmiało powiedzieć, że ubrania Gildan trafiają do ludzi na całym świecie. Można je kupić w oficjalnym sklepie marki, ale także wielu sklepach internetowych. Ta druga opcja zwykle pozwala od razu na zamówienie odpowiedniego nadruku.

Mogą Ci się również spodobać

Gildan – do kogo trafia ze swoimi produktami?

31.01.2023

Marka Gildan jest działającą od 1984 roku firmą, która produkuje […]

Włoskie makarony – dlaczego warto postawić na oryginalne produkty ze słonecznej Italii?

Włochy to kraj, który zachwyca aromatycznymi potrawami. Śródziemnomorskie smaki mają […]

Aparaty retencyjne – jakie są ich rodzaje i jak długo należy je nosić?

Leczenie ortodontyczne to dość długi proces. Efekty są jednak najczęściej […]