Informacyjnie ze świata > Biznes > Bluzy na zamówienie – 6 powodów, żeby sprawić je pracownikom

Bluzy na zamówienie – 6 powodów, żeby sprawić je pracownikom

06.09.2022

Bluzy na zamówienie – 6 powodów, żeby sprawić je pracownikom

Bluzy na zamówienie to potężne narzędzie, którego nie może zabraknąć w Twojej firmie. Docenili je przedsiębiorcy z dziesiątek branż – nic dziwnego. Solidne ubrania pracownicze pełnią rolę narzędzia marketingowego, pokazują dbałość o zespół, a nawet spajają więzi między członkami załogi. Poznaj 6 powodów, by niezwłocznie postarać się o bluzę z logo dla każdego Twojego pracownika.

1 – bluzy na zamówienie to rozpoznawalność marki

Rozpoznawalność marki to klucz do jej sukcesu, Im więcej osób zarejestruje w podświadomości widok Twojego logo, tym większa szansa, że przy dokonywaniu konsumenckich wyborów, rzesze sięgnął właśnie po Twój produkt.

Ludzie chętniej zwracają się do marek, z którymi mieli już styczność. Wystarczy szerokie kojarzenie logotypu, aby firma zdeklasowała konkurencję.

Bluzy na zamówienie są sposobem, aby identyfikacja wizualna Twojego przedsiębiorstwa poniosła się w świat. Kiedy tylko pracownik założy ciepłą, estetycznie wykonaną bluzę i wyjdzie na dwór, zapiszesz się w pamięci setek przechodniów. Postaw na ubrania najwyższej jakości, aby załoga przy każdej okazji chętnie po nie sięgała.

Bluzy z logo firmy to obowiązkowe wyposażenie szczególnie dla pracowników, wykonujących obowiązki na dworze. Poza nimi jednak, potrzebują o wiele więcej! Na temat kompletowania odziezy outdoorowej możesz przeczytać tutaj: https://www.mojewirtualnemiasto.pl/2022/08/29/pracujesz-na-zewnatrz-zadbaj-o-wlasciwa-odziez-ochronna/

2 – bluzy z logo to profesjonalny wizerunek pracownika

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze – wiedzą to zwłaszcza osoby pracujące z klientem. Nie ma drugiej szansy, żeby dobrze zaprezentować się zainteresowanym Twoja ofertą. W kreowaniu wizerunku liczy się zaś każdy detal – o nie zadbasz dzięki bluzom na zamówienie.

Bluzy z nadrukiem logo, w kolorach odpowiadających identyfikacji wizualnej Twojej marki, nadają każdemu członkowi załogi profesjonalnego wyglądu. Działają na podświadomośc klienta jak strój superbohatera – właściwa osoba, na właściwym miejscu, a więc należy jej zaufać. Tak właśnie buduje się relacje na linii klient-pracownik obsługi!

3 – bluzy na zamówienie to gwarancja wygody

Nie można zapomnieć o czysto praktycznych cechach bluz z logo. Przyjemny w dotyku, ciepły materiał, dopasowanie do sylwetki i pojemne kieszenie – to po prostu dobrze się nosi! W takim ubraniu pracownikowi nie będzie zimno, a do kieszeni schowa wszystko to, co niezbędne.

Klimatyzacja, praca przy drzwiach, chłód na magazynie – to sytuacje, w których pracownikom zdarza się sięgać nawet po prywatne ubrania. Nic dziwnego – w niskich temperaturach po prostu nie da się pracować bez odpowiedniej odzieży. Bez dostępu do profesjonalnych ubrań wierzchnich, podwładni są zmuszeni poświęcić dopracowany wizerunek za komfort. Zapobiegniesz temu, wieszając na zapleczu ciepłe bluzy.

Nawet kiedy Twoi pracownicy wykonują swoje obowiązki w ogrzewanym pomieszczeniu, część osób ma niższą tolerancję temperatur. Nie da się ustawić klimatyzacji tak, aby było idealnie dla wszystkich – można jednak zapewnić im dostęp do ubrań zwiększających komfort.

Twoim obowiązkiem, jako pracodawcy, jest zadbanie o wygodę i zdrowie każdego członka załogi. Nie zwlekaj z tym – spraw pracownikom bluzy na zamówienie z logo firmy.

4 – z bluzami na zamówienie nie ma żadnych pomyłek!

Bluzy na zamówienie najczęściej widuje się w branży handlowej. Taki uniform ułatwia klientom zauważenie pracownika obsługi. Wyraziste barwy marki zdobiące bluzę rzucają się w oczy każdemu potrzebującemu pomocy. 

Nic nie zraża klientów do zakupów tak bardzo, jak pozostawienie ich sam na sam z problemami. Klient, który nie może znaleźć pracownika, czuje się zignorowany, zaniedbany i na pewno nieprędko wróci do Twojego sklepu.

Bluzy z logo to stały widok także u kurierów. W tym przypadku, osoba pukająca do drzwi powinna na pierwszy rzut oka pokazywać, po co przyszła. Przez wizjer, kurier wygląda jak zwykły, obcy człowiek – jeśli stoi blisko, wąskie pole wizjera nawet nie obejmuje paczki. Wystarczy jednak kołnierz w kolorze marki, aby właściciel mieszkania przypomniał sobie, że czeka na przesyłkę!

W kontakcie z klientem liczy się każda sekunda. Nie możesz pozwolić sobie na to, by pracownicy choć przez moment zrobili na nim negatywne wrażenie. Konkurencja tylko na to czeka…

5 – ubranie buduje zespół

Budowanie więzi między zespołem to trudne zadanie każdego menadżera. Na szczęście, część pracy wykonuje za niego ubranie z logo! Taka sama odzież dla każdego pracownika sprawia, że że członkowie załogi nie tylko wyglądają podobnie – czują się podobnie. 

Tak jak piłkarskie koszulki, bluzy na zamówienie są dla pracowników symbolem. Symbolem firmy, której jest częścią i zespołu, który nie tylko robi to co on – nawet wygląda podobnie. 

Poza tym, ciepłe, wygodne bluzy pokazują pracownikom, że dbasz o ich wygodę. Z pozoru drobne gesty budują opinię o pracodawcy. Nie chcesz przecież być kojarzony jako przedsiębiorca, u którego bez względu na wszystko pracuje się w T-shircie, bo innych ubrań nie ma!

Zadowolony pracownik, to dobry pracownik – w obecnych czasach z pewnością nie trzeba Cię o tym przekonywać. Pokaż się swojej załodze od najlepszej strony, a oni tak samo zaprezentują się klientom!

6 – bluzy na zamówienie to dbałość o detale

Zaopatrując zespół w bluzy na zamówienie, pokazujesz i pracownikom, i klientom firmy, że troszczysz się o każdy szczegół funkcjonowania przedsiębiorstwa. Nie stosujesz półśrodków. Myślisz o potrzebach załogi. Dokładasz starań, by ekipa prezentowała się profesjonalnie – to świadczy o szacunku do klientów.

Bluzy na zamówienie to prosty sposób, aby zaprezentować swój biznes jako dopracowany w każdym calu. Tego potrzebują przyszli klienci, aby zdecydować się na powierzenie Ci swoich pieniędzy – gwarancji, że działasz na tip-top. 

Ich podświadomość zarejestruje nie tylko obecność profesjonalnych bluz firmowych. Uwadze klientów nie ujdzie jakość wykonania. Ubranie pomięte, wypłowiałe, z nieprawidłowo naniesionym nadrukiem, przyniesie odwrotny efekt. Wybierz firmę wykonującą ubrania z nadrukami, która nie oszczędza na jakości, a i Twoja zaprezentuje się profesjonalnie!

Bluzy na zamówienie to game changer wizerunku i wygody Twoich pracowników. Nie ujdą uwadze żadnego potencjalnego klienta. Nie zwlekaj – konkurencja już zaopatrzyła się w to potężne narzędzie!

Mogą Ci się również spodobać

Reklama na billboardach. Które branże korzystają z nich najczęściej?

20.09.2023

Rynek reklamowy zmienia się niezwykle dynamicznie. Pojawiają się coraz to […]

Pomysły na prezent dla mamy DIY – 10 propozycji, które ją zachwycą

Pomysły na prezent dla mamy DIY – bo nic tak […]

Wciągające książki o psychologii – TOP5

Psychologia dla wielu jest nauką niezwykle fascynującą. Jej zgłębianie pozwala […]