Odkryj najlepsze SPA w województwie łódzkim

Marzysz o cudownym odpoczynku w SPA. Województwo łódzkie ma dla Ciebie specjalne miejsce, w którym cudownie się zrelaksujesz, odkryjesz kojącą zmysły ciszę i błogi spokój. Spędzisz tu wyjątkowy czas, zapominając o codziennym pośpiechu i troskach.

SPA w wyjątkowym miejscu

W województwie łódzkim, w malowniczej dolinie rzeki Pilicy znajduje się hotel Podklasztorze, a w nim wymarzone SPA. Okolice Łodzi oczarują Cię pięknem przyrody, jaką odkryjesz tuż przy zalewie Sulejowskim. W przerwach pomiędzy odprężającymi zabiegami w hotelowym SPA możesz delektować się błogą ciszą i spokojem, wyruszyć na wycieczkę rowerową lub na spływ kajakowy.

Przyjeżdżając do SPA w hotelu Podklasztorze, masz szansę nie tylko zregenerować swój umysł i ciało, ale także przeżyć wspaniałą podróż w czasie. Budynek, w którym mieści się hotel, pochodzi z XII wieku i w przeszłości należał do słynnego opactwa Cystersów. Z pewnością już z daleka zachwyci Cię widok monumentalnych murów z kamienia. W środku nich znajdziesz stylowe wnętrza, w których poczujesz się niezwykle wyjątkowo. To uczucie cudownej wyjątkowości będzie towarzyszyć Ci do samego końca pobytu w hotelu.

Idealny odpoczynek dla tych, którzy nie lubią tracić czasu

Dla mieszkańców województwa łódzkiego hotel Podklasztorze jest niezwykle atrakcyjnym miejscem, w którym można skorzystać z szerokiej gamy zabiegów pielęgnacyjnych w profesjonalnym SPA. Piotrków Trybunalski, Łódź i wiele innych okolicznych miejscowości posiada idealne połączenie komunikacyjne z hotelem położonym w dolinie rzeki Pilicy. Na pewno jest to dobra wiadomość dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na dojazdy i chcą zrelaksować się w SPA poza miastem, jednak w niezbyt dalekiej odległości od swojego miejsca zamieszkania.

Podaruj sobie najpiękniejsze chwile relaksu

W hotelu Podklasztorze nie tylko przyroda ukoi Twoje zmysły. W nowoczesnej strefie Wellness & SPA czekają na Ciebie kąpiele w basenie, cudownie odprężający pobyt w saunie parowej tureckiej oraz w saunie suchej fińskiej, a także relaksująca ścieżka Kneippa. Oprócz tego w SPA znajdziesz gabinety wyposażone w łóżka do masażu z funkcją BalanceFloater lub z funkcją Wavebalance. Możesz też cudownie wypocząć, zanurzając się w basenie floatingowym bądź korzystając z dobrodziejstw, jakie daje Ci pobyt w tężni solankowej.

Pamiętaj, że w hotelowym SPA do relaksujących i upiększających ciało zabiegów używane są tylko kosmetyki naturalne, których podstawowym składnikiem są cenne zioła. Jeśli marzysz o odprężającym masażu, dzięki któremu poczujesz się naprawdę wyjątkowo lekko i pięknie, to zdecyduj się na serię upiększających masaży lub masaży gorącymi kamieniami, bańką chińską, ciepłym miodem lub świecą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *